Numer produktu: 32994
Aparat fotograficzny MTV-12V6HC-EX
w dłuższym terminie
Artykuł już niedostępny + czas przesyłki
Opis artykułu
W trybie Slow-Scan możliwe są czasy naświetlania do 2,5 sek. Dzięki temu znacznie zwiększa się czułość na światło. Przy zmniejszającej się intensywności oświetlenia aparat fotograficzny przechodzi automatycznie w tryb Slow-Scan, jeśli jest on aktywny, tak że przy wystarczającym oświetleniu dostępny jest normalny obraz wideo z częstotliwością odświeżania 50 Hz.
Dane techniczne:
Czujnik obrazu: 1/2 Sony EXview-CCD
Rozdzielczość: 600 linii TV
Czułość na światło: 0,02/0,0002 luksów
Obiektyw: C/CS-mount
Zasilanie: 12 V DC
Obiektyw nie wchodzi w zakres dostawy!
Komentarz naszego eksperta:
Więcej informacji na temat produktu można znaleźć na stronietutaj.
(Bernd Gährken)
Dane techniczne
Wydajność
Zasilanie elektryczne
12
Czułość na światło (lx)
0.02/0.0002
Proprocja sygnału/szumu (dB)
52
Interfejsy
RS-485
Typ czujnika
Matryca CCD
Megapiksel
0,5
Kamera kolorowa
nie
Chłodzenie
tak
Wyposażenie
Koło filtrowe
nie
Zakres zastosowania
Autoguider
Księżyc & Planety
tak
Mgławice & Galaktyki
Bezpieczeństwo produktów
Producent:
Zalecane akcesoria
Filtry (1)
Omegon Filtry blokujące FILTR UV/IR CUTOFF 1,25"